درباره ذوب‌ریزان

شرکت ذوب ریزان همدان (دانش بنیان) به عنوان یکی از مجهزترین تولید کنندگان کنتور های حجمی هوشمند آب ، شیرآلات چدنی ، دریچه های چدنی و اتصالات چدنی  آبرسانی در کشور با رویکرد تولید و تامین اتصالات و دریچه برای پروژه های آبرسانی آب و فاضلاب از سایز 100الی 1000 با ظرفیت اسمی تولید سالانه 5000 تن فعالیت خود را از سال 1354 به صورت یک شرکت خانوادگی آغاز نمود. این شرکت به عنوان اولین و تنها دارنده گواهینامه استاندارد از اداره استاندارد ایران و گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت (2008:ISO9001 ) در زمینه تولید دریچه های منهول واتصالات آبرسانی می کوشد استانداردهای لازم را برای تولید هرچه بهتر محصولات درنظر بگیرد .

شرکت ذوب ریزان همدان از سال 1398 با کمک واحد تحقیق و توسعه مراحل طراحی و تولید کنتور های های حجمی آب را آغاز نمود و در سال 1401 موفق به دریافت تاییدیه وزارت نیرو در زمینه تولید کنتور های حجمی هوشمند آب گردید .
مچنین این شرکت در سال 1401 موفق به اخذ نشان دانش بنیان از معاونت علمی و فناورزی ریاست جمهوری گردید .
در همین راستا ذوب ریزان همدان با سرمایه گذاری در سیستم تولید و قالب سازی در سال های اخیر و اعزام اعضاء هیئت مدیره و مهندسین خود به کشورهای اروپایی جهت گذراندن دوره های تخصصی در دانشگاه های معتبر و استفاده از تکنولوژی های جدید در شرکت های همکار در اروپا توانسته است مسیر برنامه ریزی و پیشرفت خود را براساس رسیدن به بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی هموار نماید.

اعضای تیم ذوب‌ریزان

علیرضا زارعی

رییس هیئت مدیره

دکتر ژاله زارعی

قائم مقام رییس هیئت مدیره

علی‌اصغر زارعی

عضو هیئت مدیره و مدیر بازرگانی

مهدی زارعی

عضو هیئت مدیره و مدیر منابع انسانی

وحید زارعی

مدیر عامل

لیلا زارعی

عضو هیئت مدیره و مدیر تحقیق و توسعه

آتنا زارعی

مدیر مالی

امین معین

مدیر فنی و QC

مسئولیت اجتماعی سازمان
(Corporate Social Responsibility)

شرکت­ها همانند اعضای جامعه و شهروندان جامعه به این درک رسیده ­اند که آن­ها توسط جامعه به وجود می ­آیند و قوانین خود را از جامعه ای می­گیرند که در آن فعالیت می­کنند. آن­ها باید نقش، محدوده و هدفشان را در کنار درک کامل تأثیرات و مسئولیتهای زیست­ محیطی و اجتماعی را به مرتبط سازند. سازمان‌های سرآمد به عنوان سازمان‌هایی پاسخگو، برای شفافیت و پاسخگویی به ذینفعان خود در قبال عملکردشان، روشی بسیار اخلاقی در پیش می‌گیرند. این سازمان‌ها حساسیت و توجهی ویژه به پاسخگویی اجتماعی و حفظ ثبات زیست ‌بوم سازمان در حال و آینده دارند و این دیدگاه را ترویج می‌کنند.
مسئولیت اجتماعی در شرکت ذوب­ ریزان همدان
آنچه که در دل داریم چیزی جز عشق و ارادت به زادگاه و سرزمین عزیزمان ایران نیست و در این راه با خود عهد بسته­ ایم تا با تمام توان و همت خود بر این ادعا بکوشیم . بر این اساس و در راستای پذیرش مسئولیت اجتماعی شرکت ها و گسترش اخلاق کسب و کار، شرکت ذوب ریزان همدان مسئولیت اجتماعی خود را کمک به حفاظت از منابع آبی کشور نهاده است . شرکت ذوب ریزان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، طراحی و تولید اتصالات چدنی آبرسانی و دریچه­ های منهول مطابق با استانداردها را در دستور کار خود قرار داده است و در تلاش است تا با آموزش و هدایت افکار عمومی به سمت بحران آبی موجود در کشور، فرهنگ صرفه جویی را بیش از پیش گسترش دهد. در همین راستا برنامه های داخلی در دست اجراست که شما را به پیگیری و شرکت در آن دعوت می ­نماییم.
سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من