مسئولیت اجتماعی سازمان
             (
Corporate Social Responsibility)

 

شرکت­ها همانند اعضای جامعه و شهروندان جامعه به این درک رسیده ­اند که آن­ها توسط جامعه به وجود می ­آیند و قوانین خود را از جامعه ای می­گیرند که در آن فعالیت می­کنند. آن­ها باید نقش، محدوده و هدفشان را در کنار درک کامل تأثیرات و مسئولیتهای زیست­ محیطی و اجتماعی را به مرتبط سازند.

سازمان‌های سرآمد به عنوان سازمان‌هایی پاسخگو، برای شفافیت و پاسخگویی به ذینفعان خود در قبال عملکردشان، روشی بسیار اخلاقی در پیش می‌گیرند. این سازمان‌ها حساسیت و توجهی ویژه به پاسخگویی اجتماعی و حفظ ثبات زیست ‌بوم سازمان در حال و آینده دارند و این دیدگاه را ترویج می‌کنند.

 

 مسئولیت اجتماعی در شرکت ذوب­ ریزان همدان

آنچه که در دل داریم چیزی جز عشق و ارادت به زادگاه و سرزمین عزیزمان ایران نیست و در این راه با خود عهد بسته­ ایم تا با تمام توان و همت خود بر این ادعا بکوشیم .

بر این اساس و در راستای پذیرش مسئولیت اجتماعی شرکت ها و گسترش  اخلاق کسب و کار، شرکت ذوب ریزان همدان مسئولیت اجتماعی خود را کمک به حفاظت از منابع آبی کشور نهاده است .

شرکت ذوب ریزان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، طراحی و تولید اتصالات چدنی  آبرسانی و دریچه­ های منهول مطابق با استانداردها را در دستور کار خود قرار داده است و در تلاش است تا با آموزش و هدایت افکار عمومی به سمت بحران آبی موجود در کشور، فرهنگ صرفه جویی را بیش از پیش گسترش دهد. در همین راستا برنامه های داخلی در دست اجراست که شما را به پیگیری و شرکت در آن دعوت می ­نماییم.

 

 شرکت ذوب ریزان همدان ،تولید کننده اتصالات چدنی، کنتورحجمی با برند آبسان ، دریچه چدنی