مسئولیت اجتماعی سازمان
             (
Corporate Social Responsibility)

شرکت­ها همانند اعضای جامعه و شهروندان جامعه به این درک رسیده ­اند که آن­ها توسط جامعه به وجود می­آیند و قوانین خود را از جامعه ای می­گیرند که در آن فعالیت می­کنند. آن­ها باید نقش، محدوده و هدفشان را در کنار درک کامل تأثیرات و مسئولیت­های زیست­ محیطی و اجتماعی را به مرتبط سازند.

سازمان‌های سرآمد به عنوان سازمان‌هایی پاسخگو، برای شفافیت و پاسخگویی به ذینفعان خود در قبال عملکردشان، روشی بسیار اخلاقی در پیش می‌گیرند. این سازمان‌ها حساسیت و توجهی ویژه به پاسخگویی اجتماعی و حفظ ثبات زیست ‌بوم سازمان در حال و آینده دارند و این دیدگاه را ترویج می‌کنند.

 مسئولیت اجتماعی در شرکت ذوب­ ریزان همدان

آنچه که در دل داریم چیزی جز عشق و ارادت به زادگاه و سرزمین عزیزمان ایران نیست و در این راه با خود عهد بسته­ایم تا با تمام توان و همت خود بر این ادعا بکوشیم .

بر این اساس و در راستای پذیرش مسئولیت اجتماعی شرکت ها و گسترش  اخلاق کسب و کار، شرکت ذوب­ریزان همدان مسئولیت اجتماعی خود را کمک به حفاظت از منابع آبی کشور نهاده است .

شرکت ذوب­ریزان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، طراحی و تولید اتصالات چدنی  آبرسانی و دریچه­ های منهول مطابق با استانداردها را در دستور کار خود قرار داده است و در تلاش است تا با آموزش و هدایت افکار عمومی به سمت بحران آبی موجود در کشور، فرهنگ صرفه جویی را بیش از پیش گسترش دهد. در همین راستا برنامه­های داخلی در دست اجراست که شما را به پیگیری و شرکت در آن دعوت می­نماییم.

 شرکت ذوب ریزان همدان ،تولید کننده اتصالات چدنی، کنتورحجمی با برند آبسان ، دریچه چدنی