علیرضا زارعی:  رییس هیئت مدیره و مدیر عامل

فعال و کارآفرین در حوزه صنعت آب است .بیش از 40 سال از عمر خود را در تولید و ایجاد اشتغال گذرانده است .عاشق پیشرفت و توسعه است . دلیلش برای اینکار توانایی است که خداوند در وجود او قرار داده است . در حال حاضر به عنوان رییس هیئت مدیره شرکت ذوب ریزان و مدیر عامل مجتمع صنعتی دژآب می باشد . به دلیل علاقه فراوان به گسترش همکاری با سایر صنعتگران و توسعه صنعت استان سه دوره عضو هیئت مدیره خانه صنعت ومعدن استان همدان ، یک دوره عضو هیئت نمایندگان و رییس کمسیون صنایع اتاق بازرگانی استان همدان و عضو هیئت مدیره منطقه صنعتی بهاران بوده است . در سال 90 به عنوان صنعتگر نمونه و پیشکسوت استان از طرف اداره کل صنایع و معادن استان همدان انتخاب گردید . ایشان  با وجود شرایط سخت اقتصاذی برای تولید در کشور همچنان فعال و امید وار به تلاش خود ادامه میدهد و با پیاده کردن حاکمیت شرکتی در ساختار شرکت خانوادگی خود تجربیات و اطلاعات خویش را به نسل بعد مدیران  انتقال می دهد .

            دکتر ژاله زارعی : قائم مقام رییس هیئت مدیره

بیش از 15 سال سابقه فعالیت در حوزه مدیریت دارد در سال 1389 دکترای برنامه ریزی اقتصادی خود را از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران دریافت نموده است .در حال حاضر در کنار فعالیت حرفه ای خود ،استادیار و هیئت علمی پژوهشکده پولی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد و پر تلاش و پر انرژی است و دلیل حضورش در تیم ذوب ریزان همدان را  گسترش و توسعه کار بر پایه آخرین دستاوردهای علمی و دانش روز بیان میکند  

                  علی اصغر زارعی : عضو هیئت مدیره و مدیر بازرگانی :

با دارابودن 20 سال سابقه کار در بخش های مختلف  سازمان در حال حاضر مدیر بازرگانی شرکت ذوب ریزان همدان می باشد . به مدت 5 سال است که فعالیت خود را در بخش صادرات به کشور های منطقه توسعه داده است و با تلاش و پیگیری های  وی شرکت توانسته است بازارهای خود را توسعه و گسترش دهد .

             مهدی زارعی : عضو هیئت مدیره و مدیر منابع انسانی

مدیر اداری و منابع انسانی و عضو هیئت مدیره  شرکت می باشد . معتقد است نیروی انسانی در هر سازمان بزرگترین سرمایه محسوب می شود . فارغ التحصیل مهندسی صنایع  تولید صنعتی در سال 81 بوده و 12 سال است در شرکت ذوب ریزان همدان با حضور خود تیم را همراهی می کند

                وحید زارعی : عضو هیئت مدیره و مدیر کارخانه

کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی ساخت و تولید پیشرفته از دانشگاه لیورپول انگلستان در سال 2010  و کارشناسی مهندسی  مواد و متالورژی در سال 88  دریافت نمود .در سال 2012 بعد از 5 سال تحصیل و کسب تجربه کاری در شرکت chamberlin and Hill casting       انگلستان  با عشق به سرزمین مادری و در راستای توسعه و گسترش کسب و کار خانوادگی به ایران بازگشت در حال حاضر عضو هیئت مدیره و مدیر کارخانه ذوب ریزان همدان است .    

                      لیلا زارعی : عضو هیئت مدیره و مدیر تحقیق و توسعه

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد برنامه ریزی و تحلیل سیستمهای اقتصادی در سال 83 از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران می باشد .در حال حاضر به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیر تحقیق و توسعه شرکت  می باشد  گذراندن دوره 2ساله آموزشی مدیریت حرفه ای نزد پرفسور سیدصدرالدین نجاتی گیلانی و سابقه 10 سال تدریس در دانشگاه های همدان در کنار کار باعث گردیده تمام همت و تلاش خود را برای ایجاد یک ساختارمدیریتی بر مبنای دانش روز در سازمان بکار گیرد .

                  آتنا زارعی : مدیر مالی

کارشناس ارشد حسابداری و مدیر مالی شرکت ذوب ریزان همدان از سال 88 تا کنون می باشد. ایشان دارای سابقه زیادی در سازمان های حسابرسی  بوده وهمچنین در موسسات مالی و شرکت های مختلف حسابرسی فعالیت داشته است.

 

امین  معین ، مدیر فنی و QC

فارغ التحصیل کارشناسی   ارشد مهندسی مکانیک در سال 89 میباشند ، فعالیت حرفه ای ایشان طراحی انواع قطعات و قالب های ریختگری مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا  ، هدایت واحد قالبسازی و تیم تست از سال 92 تا کنون در این شرکت میباشد ودر این راه از هیچ تلاشی  برای کسب دانش و علم روز جهت  ساخت قطعات استاندارد مضایقه نمیکند.
در سابقه فعالیت حرفه ای ایشان میتوان به فعالیت های زیر اشاره نمود : سرپرست دفتر فنی پایپینگ فاز 14 پارس جنوبی ، سرپرست دفتر فنی شرکت نقش ساز پایاب ،مهندس دفتر فنی قرارگاه خاتم الانبیاء غرب کشور، مهندس ناظر تاسیسات و بازرس گاز سازمان نظام مهندسی ساختمان استان همدان ، کارشناس رسمی استاندارد، عضو کمیته فنی متناظر استاندارد بین المللی ISO  (TC17/SC19-TC127-TC164-TC5) ، تدوین بیش از 20استاندارد و عضو کمیته تدوین  سازمان ملی استاندارد،  رییس انجمن مدیران کنترل کیفیت استان همدان ،  عضو سازمان نظام مهندسی معدن استان همدان، عضو کارگروه ماده7 سازمان ملی استاندارد ایران و همچنین ایشان در سال های متوالی به عنوان مدیر نمونه از طرف سازمان ملی استاندارد انتخاب گردیده اند.

 

 

 

 

 شرکت ذوب ریزان همدان ،تولید کننده اتصالات چدنی، کنتورحجمی، دریچه چدنی