درباره ذوب ریزان

 

شرکت ذوب ریزان همدان (دانش بنیان )  به عنوان یکی از مجهزترین تولید کنندگان کنتور های حجمی هوشمند آب ، شیرآلات چدنی ، دریچه های چدنی و اتصالات چدنی  آبرسانی در کشور با رویکرد تولید و تامین اتصالات و دریچه برای پروژه های آبرسانی آب و فاضلاب از سایز 100الی 1000 با ظرفیت اسمی تولید سالانه 5000 تن فعالیت خود را از سال 1354 به صورت یک شرکت خانوادگی آغاز نمود. این شرکت به عنوان اولین و تنها دارنده گواهینامه استاندارد از اداره استاندارد ایران و گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت (2008:ISO9001 ) در زمینه تولید دریچه های منهول واتصالات آبرسانی می کوشد استانداردهای لازم را برای تولید هرچه بهتر محصولات درنظر بگیرد . 

شرکت ذوب ریزان همدان از سال 1398 با کمک واحد تحقیق و توسعه مراحل طراحی و تولید کنتور های های حجمی آب را آغاز نمود و در سال 1401 موفق به دریافت تاییدیه وزارت نیرو در زمینه تولید کنتور های حجمی هوشمند آب گردید .  

مچنین این شرکت در سال 1401 موفق به اخذ نشان دانش بنیان از معاونت علمی و فناورزی ریاست جمهوری گردید .

در همین راستا ذوب ریزان همدان با سرمایه گذاری در سیستم تولید و قالب سازی در سال های اخیر و اعزام اعضاء هیئت مدیره و مهندسین خود به کشورهای اروپایی جهت گذراندن دوره های تخصصی در دانشگاه های معتبر و استفاده از تکنولوژی های جدید در شرکت های همکار در اروپا توانسته است مسیر برنامه ریزی و پیشرفت خود را براساس رسیدن به بالاترین کیفیت و استانداردهای جهانی هموار نماید.

شرکت ذوب ریزان همدان ،تولید کننده کنتور های حجمی آب  شیرآلات چدنی ، اتصالات چدنی،  ، دریچه چدنی
#کنتورحجمی آب
#کنتورهوشمند